Tekst alternatywny

Akcja „Różaniec do granic”

Akcja „Różaniec do granic”

Gliwicki Klub Gazety Polskiej, zatroskany o dobro Ojczyzny naszej, jak i całej cywilizacji, wyrosłej na korzeniach chrześcijańskich, popiera akcję „Różaniec do granic”. Mamy przekonanie o sile moralnej tej akcji, którą  stulecie objawień Fatimskich i 140 lecie przesłania z Gietrzwałdu w sposób szczególny potwierdza.

W związku z czym nasz Klub postanowił uczestniczyć w modlitwie Różańcowej. W sobotę 7 października będziemy na granicy z Republiką Czech i w Kościele Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach. Zarejestrowano nas pod nr  00012036.

Zachęcamy inne kluby do uczestnictwa  w akcji „ Różaniec do granic” i przypominamy, że granicą są też lotniska międzynarodowe, niezbyt daleko od wielu klubów położone. Królowo Polski, módl się za nami!

Gliwicki Klub „Gazety Polskiej”

Gliwice rozaniec

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress