Tekst alternatywny

AUDYT AUTENTYCZNEGO AUTYZMU

Tadeusz Wojteczko

AUDYT  AUTENTYCZNEGO  AUTYZMU

 

   Przedstawiony w Sejmie przez rząd Beaty Szydło audyt obrazujący ośmioletnie rządy koalicji PO-PSL odsłonił efekty i sposób ich sprawowania. Osobiście intuicyjnie i częściowo na podstawie fragmentarycznych informacji płynących z niezależnych mediów, od wielu lat byłem przekonany, że są to rządy wyjątkowych zbirów. Skala wszystkich nieprawidłowości, zaniechań, kłamstw, afer, oszustw, niegospodarności, defraudacji ujawnionych w tymże audycie przekroczyła moje najczarniejsze wyobrażenia. Nie do wyobrażenia jest możliwość, by człowiek mający jakiekolwiek poczucie uczciwości, szacunku do narodu, państwa, kierujący się elementarnymi zasadami etyki mógł dopuścić się tak kardynalnych przestępstw. Jeśli więc tenże klan przestępczy nie posiada tych cech, to zastanawiam się, kim jest ta banda szkodników.

Czyżby ta rządząca mafia została dotknięta autyzmem? Jest to wszak psychologiczny defekt, objawiający się nienormalnym zamknięciem się w swoim świecie, charakteryzującym się brakiem reakcji na bodźce płynące z otoczenia i ograniczoną zdolnością do komunikowania się, myśleniem oderwanym od rzeczywistości, całkowicie uzależnione od chwilowych, aktualnych potrzeb. Jest to sposób myślenia charakterystyczny dla schizofreników. U osób dorosłych, którzy zachowują się dziwnie i maja kłopoty w relacjach społecznych, psychiatrzy niechętnie rozpoznają autyzm i często uważają ich za ekscentryków, jako osoby o dziwacznym usposobieniu.

Jeśli moja diagnoza nie jest trafna, to wyjaśnienie tej patologii może być tylko bardziej pogrążające ten twór oparty na wschodnich wzorcach: rosyjsko-białorusko- ukraińskich. Posługując się terminem Stanisława Michalkiewicza, mogą to być

„polskojęzyczne wspólnoty rozbójnicze”, budujące w Polsce „kondominium rosyjsko- niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym”. Tym drugim cytatem często posługuje się Grzegorz Braun. Jakąkolwiek byśmy przyjęli diagnozę, to obraz rządzącej przez 8 lat sitwy platformiano-ludowej  jest przerażający i porażający, Polski skorumpowanej, zdeprawowanej, rozgrabionej i przeżartej bezpieczniackim rakiem. Na tę  mafię rujnującą państwo po przedstawionym audycie padł blady strach. Nie mając żadnych merytorycznych argumentów mogących podważyć treść przedstawionego audytu, używają jedynie słów brzmiących lekceważąco, jak wypowiedź Ewy Kopacz: „ Oni chcą przede wszystkim zemsty, taka ich natura, a natury się nie zmienia. Ich naturą jest mściwość. Czy mi coś zrobią? Nic mi nie zrobią!” A Donald Tusk pisze w internecie: „Są trzy prawdy- świento prowda, tys prowda i audyt”. Oto wszystko na co było stać byłych premierów rządu na zarzuty przedstawione w audycie. Ciekaw jestem którą prawdą z tych wymienionych przez Donalda Tuska jest teza, że „polskość to nienormalność”. A słowa Ewy Kopacz wyrażają lekceważenie stanu państwa przejętego przez nowy rząd, a także pewność do bezkarności do której przyzwyczaiła się przez 8 lat ekipa platformersko-ludowa.

4 czerwca KOD organizuje kolejną demonstrację w 27-tą rocznicę częściowo wolnych wyborów. Podejrzewam,że ta Nowoczesna Targowica ma również zakodowaną na ten dzień 24-tą rocznicę „nocnej zmiany” kiedy to obalono rząd Jana Olszewskiego. Ponoć w tym żenującym spektaklu udział mają wziąć byli prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski. Serwują nam  więc pakiet trzy w jednym.  Głównym reżyserem tejże „nocnej zmiany” był Lech Wałęsa, który po przesłaniu do najwyższych władz przez Antoniego Macierewicza wykazu osób współpracujących z SB, zrazu w specjalnym przekazanym prasie komunikacie potwierdził fakt podpisania dokumentów o współpracy z SB, po czym błyskawicznie wycofał je, poddając miażdżącej krytyce działania rządu  i skierował do sejmu pilny wniosek o odwołanie Jana Olszewskiego ze stanowiska premiera.

Tak oto skompromitowana „Trójca Prezydencka” zaKODuje się niechlubnie w najnowszej historii Polski.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress