Tekst alternatywny

Będzin II – 10 kwietnia 2013 r. – III Rocznica Tragedii Smoleńskiej

10 Kwietnia 2013 obchodzono 3 rocznicę Tragedii Smoleńskiej. Dla oddania hołdu Ofiarom tragicznego lotu a w szczególności panu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu i jego małżonce Marii. Członkowie Klubu Gazety Polskiej w Będzinie II obecni byli w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Odbyły się tam uroczystości które zgromadziły dziesiątki tysięcy Polaków dla których Pamięć o tym tragicznym wydarzeniu nie jest przeszłością. Kłamstwa które serwują nam reżimowe media nie są dla nas do zaakceptowania. Naszym celem jest wywarcie presji na rządzących oraz uświadomienia Polaków co do prawdziwych przyczyn katastrofy. Raport Komisja Jerzego Millera jest niestety sprzeczny z faktycznymi wydarzeniami.

10 kwietnia to także pierwszy dzień nadawania TV Republika która przeprowadziła relację na żywo z Krakowskiego przedmieścia. Członkom naszego klubu udało się na chwilę zagościć w domach widzów dzięki gościnności TV Republika, ale także spotkać się z redaktorem Tomasze Sakiewiczem i panią Anitą Gargas.

Klub „Gazety Polskiej” Będzin II

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress