Tekst alternatywny

Brońmy się

Wróg ludu…

Brońmy się

Atmosfera wokół Polski zagęszcza się coraz bardziej. Rosjanie oficjalnie celują w nas rakiety z bronią masowego rażenia. Próbują przykryć nasze niebo swoimi środkami rażenia. To samo chcą zrobić z Bałtykiem. Problem dotyczy nie tylko Polski, lecz także innych krajów NATO graniczących z Rosją. Na Litwie na parę godzin wylądował oddział rosyjskich komandosów. Dwa tygodnie temu omal nie doszło do zniszczenia amerykańskiego okrętu na Bałtyku przez prowokacje rosyjskiego lotnictwa. Podobne incydenty w powietrzu zdarzyły się kilka dni temu. Rosja staje się naprawdę niebezpieczna i nieobliczalna. W Turcji już doszło do strącenia rosyjskiego samolotu bojowego, który naruszył przestrzeń powietrzną tego państwa.

Te prowokacje po raz pierwszy mają miejsce wobec państw NATO. Oznacza to tylko tyle, że nie można mieć pewności, iż Rosja nie pójdzie dalej. Jak daleko? Lepiej nie sprawdzać. W tej chwili w kierunku Polski są przesuwane znaczne siły wojsk NATO, głównie amerykańskich. To jednak wszystko za mało na stabilne gwarancje bezpieczeństwa. Musimy sami przygotować kraj na najgorsze, by uratować pokój. Obecne kierownictwo Ministerstwa Obrony Narodowej robi, co może, żeby nadrobić lata zaległości i celowego niszczenia naszej armii. Brakuje im czasu i przydałoby się zapewne więcej pieniędzy. Konieczny jest nacisk opinii publicznej, by wśród bardzo szlachetnych celów Obrona Narodowa była celem numer jeden. Jest to tym bardziej wskazane, że znaczna część zakupów uzbrojenia będzie pochodziła z naszych fabryk i ożywi polski przemysł.

Mobilizacja społeczna jest tym bardziej potrzebna, że część opozycji jawnie nawołuje do destabilizacji państwa. Padają wprost słowa o przemocy, a nawet strzelaniu do zwolenników obecnej władzy. Skomunizowane i niezwykle skorumpowane sądownictwo próbuje doprowadzić do destabilizacji państwa od wewnątrz. Wszystko to zbiega się ze wzmożoną aktywnością Rosjan.

Trzeba znowu organizować aktywność społeczną wokół obrony państwa. Ze swej strony w naszych mediach: na portalu niezalezna.pl, w „Gazecie Polskiej” i „Gazecie Polskiej Codziennie” powołujemy specjalne serwisy pt. „Obrona Narodowa”. Apelujemy, by Państwo propagowali te zagadnienia i nasze media.

Po tragedii smoleńskiej obiecywałem, że doprowadzimy do takiej sytuacji, że państwo polskie będzie mogło uczciwie wyjaśnić, co się naprawdę tam stało, i przyjdzie moment godnego uczczenia poległych. Dzisiaj to już się dzieje.

Teraz musimy się zmobilizować, by bronić polskiej wolności i demokracji. „Gazeta Polska” staje na czele tych działań i jak zwykle chcemy je propagować wśród wszystkich Polaków.

Wymagajmy od innych mediów prawicowych i władz mediów publicznych, by te starania zauważały. Chodzi o interes narodowy i tu należy zapomnieć o jakichkolwiek partykularyzmach, nawet jeżeli komuś z nami nie po drodze.

 Tomasz Sakiewicz

Tomasz_Sakiewicz_small

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress