Tekst alternatywny

[Chrzanow] Spotkanie otwarte z wiceprezes PiS panią Beatą Szydło, z posłami Krzysztofem Szczerskim i Markiem Polakiem oraz senatorem Andrzejem Pająkiem.

Spotkanie otwarte z wiceprezes PiS panią Beatą Szydło, z posłami Krzysztofem Szczerskim i Markiem Polakiem oraz senatorem Andrzejem Pająkiem.

W dniu 15 października 2012 roku, w Chrzanowie odbyło się spotkanie otwarte z wiceprezes PiS panią Beatą Szydło, z posłami Krzysztofem Szczerskim i Markiem Polakiem oraz senatorem Andrzejem Pająkiem. Był również pan Zdzisław Filip Radny Województwa Małopolskiego. Gospodarze spotkania to: Komitet Prawa i Sprawiedliwości Chrzanów oraz Klub „Gazety Polskiej” w Chrzanowie. W sali odczytowej chrzanowskiego MOKSiRu zebrało się około sto pięćdziesiąt osób. Głównym tematem był program gospodarczy „Alternatywa dla Polski”, którego tezy, w możliwie szerokim aspekcie, posługując się specjalnie przygotowaną prezentacją, wyjaśniała Beata Szydło. Poruszone problemy dotyczyły kluczowych zagadnień dla naszej słabnącej gospodarki, wpadek obecnego rządu, przyszłości narodu (fatalne prognozy demograficzne), jak i powstania rządu technicznego z profesorem Piotrem Glińskim na czele – który to rząd jest jedną z głównych propozycji naprawczych państwa, wysuwaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie zabrakło przypomnienia korzystnych wskaźników gospodarczych za czasów rządu Jarosława Kaczyńskiego i ich systematycznym spadku od 2007 roku – po wyborach – kiedy to władzę przejął rząd PO i PSL…
Następnie mieszkańcy zadawali pytania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress