Tekst alternatywny

Demonstracja w Berlinie-75 lat-22.06.1941r.

Dnia 22.06.2016 roku przed Berliner Dom odbyła się demonstracja Ukraińców i wspomagających ich członków Klubu Gazety Polskiej Berlin-Brandenburg przeciwko  zakłamywaniu historii przez obecny reżim Putina.

Data i miejsce demonstracji nie były przypadkowe. Gdy zaczęły podjeżdżać limuzyny pod Berliner Dom na koncert upamiętniający tzw. 75 rocznicę ”napaści zbrodniarza Adolfa Hitlera na drugiego satrapę Stalina” 22.06.1941 roku z dygnitarzami w tym z obecnym ambasadorem Rosji w RFN Władimirem Grininem (do 2010 był ambasadorem w Warszawie http://fakty.interia.pl/polska/news-ambasador-grinin-konczy-misje-w-polsce,nId,881702-), zobaczyli VIP-owie transparenty demonstrujących Ukraińców i Polaków.
Od 17 września 1939 roku do 22.06.1941 roku wspólnie i w porozumieniu zbiry Hitlera i siepacze Stalina grabiły, rabowały, mordowały podbite Narody Europy.
II wojna światowa rozpoczęła się wspólną napaścią Trzeciej Rzeszy (1.09.1939) i ZSRR (17.09.1939) na Polskę w wrześniu 1939 roku a nie 22.06.1941 roku agresją Trzeciej Rzeszy na ZSRR jak to ukazuje propaganda rosyjska. Dwaj zbrodniarze wszech czasów Hitler i Stalin pokłócili się o zdobycze i wzięli się za przysłowiowe kudły. Wyrazisty plakat KGPB-B oddawał pełną prawdę o okolicznościach napadu Trzeciej Rzeszy-Hitlera  na Polskę wspólnie ze Stalinem -ZSRR we wrześniu  1939 roku. Plakaty ukraińskie ukazywały napaść Trzeciej Rzeszy na Ukrainę dnia 22.06.1941 roku,jako w owym czasie części ZSRR. Wiele plakatów mówiło o martyrologii ludności Ukrainy pod okupacją niemiecką. Przywłaszczanie sobie przez Rosję-Putina jako spadkobiercy ZSRR zwycięstwa nad Trzecią Rzeszą i eksponowanie tylko swoich zasług w pokonaniu bestii niemieckiej-nazistowskiej jest zafałszowywaniem historii. Wiele plakatów ukazywało ogrom strat i cierpień ludzkich poniesionych w walce z Trzecią Rzeszą przez Naród Ukraiński. Szczególnie uwidoczniony był transparent z napisem”Putin terrorysta nr1 „ na świecie. Demostrację pragnęli zakłócić zwolennicy Putina, ale szybko odeszli jak niepyszni widząc wspomagających Ukraińców Polaków i Niemców. Takie wspólne manifestacje uświadamiają i informują zdezorientowane społeczeństwo niemieckie o prawdzie historycznej. Przekazywana jest prawda o dwóch totalitaryzmach nazistowskim i sowieckim odpowiedzialnych za bezprzykładne barbarzyństwa popełnione na Narodzie Polskim i Narodzie Ukraińskim. Naród Ukraiński jeszcze przed II wojną światową był eksterminowany przez ludobójczy system komunistyczny (wielki głód lat 1933/1934). Obecna wojna zbirów (terrorystów) Putina z Ukrainą jest przedłużeniem wojny-zbrodni ludobójstwa sowietów na Narodzie Ukraińskim.

Klub Gazety Polskiej Berlin-Brandenburg

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress