Tekst alternatywny

Dorota Kania w woj. Zachodniopomorskim

Spotkania autorskie z red. Dorotą Kanią połączone z promocją książki „Resortowe Dzieci. Media”, których organizatorami były kluby „Gazety Polskiej” odbyły się   w Koszalinie, Dębnie, Barlinku, Stargardzie Szczecińskim, Szczecinie, Świnoujściu.

 

Spotkanie w Koszalinie

Koszaliński Klub „Gazety Polskiej” w gościł   Redaktor Dorotę Kanię w ramach spotkań w woj. Zachodniopomorskim. Spotkanie połączone było z promocją książki red. Doroty Kani „Resortowe Dzieci. Media”.

Uczestnicy spotkania zadali Pani Redaktor  wiele pytań – pytań wiążących się z książką ‚Resortowe dzieci. Media”, której jest współautorką, ale także dotyczących  pracy w wydobywaniu prawdy o kulisach naszej historii i pokazywaniu jej naszemu społeczeństwu.

Pytania Redaktor Dorocie Kani zadali także  dziennikarze koszalińskiej telewizji przybyli na spotkanie.

Jeszcze raz pragnę jak najserdeczniej podziękować Pani Redaktor za możliwość spotkania  i bezpośredniej z nią  rozmowy, o ważnych dla Polski sprawach.

Spotkanie miało miejsce  w Domu Parafialnym przy kościele pw. Św. Kazimierza Królewicza w Koszalinie.

Koszalińska telewizja tv Max, która była obecna na spotkaniu, wyemitowała w wiadomościach bardzo ładny materiał ze spotkania z red. Dorotą Kania w Koszalinie.  Relację można zobaczyć, co godzinę i 15 min do momentu ukazania się nowego serwisu.

Przewodnicząca Klubu „GP” w Koszalinie

Bożena Tacher

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress