Tekst alternatywny

Dublin (Irlandia) – II Bal Charytatywny „Polonia pamięta o Polakach na Kresach”, 24 lutego

II Bal Charytatywny „Polonia pamięta o Polakach na Kresach”, 24 lutego 19:30, Wynn’s Hotel, Abbey Street, Dublin 1. Patronat Honorowy Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski. Informacje: klubgpdublin@gamil.com

W imieniu organizatorów II Balu Charytatywnego „Polonia pamięta o Polakach na Kresach” chciałam poinformować o naszym wydarzeniu.

Pragnę poinformować, że tak jak w roku ubiegłym organizatorem głównym wydarzenia jest Klub Gazety Polskiej w Dublinie a celem akcji jest pomoc naszym rodakom na Wileńszczyźnie. Nasze działania pomocowe skoordynowane są z Fundacją Polskich Wartości w ramach akcji Paczka dla Bohatera i Rodaka na Kresach.

Drugi już bal został po raz kolejny objęty Patronatem Honorowym Marszałka Senatu, pana Stanisława Karczewskiego a wsparcia logistyczno-finansowego udzieliła Ambasada RP w Dublinie.

Tu znajduje się link do zeszłorocznego wydarzenia
https://www.youtube.com/watch?v=EsVM4NMLgy8&t=7s

Fanty na nasze wydarzenie zostały przekazane zarówno od osób prywatnych jak i kilku instytucji – w tym Kancelarii Prezydenta i Prezesa Rady Ministrów.

Patronatem medialnym wydarzenie objęły następujące instytucje: irlandzkie radio Near Fm, Radio dla Ciebie, tygodnik Gazeta Polska, tygodnik DoRzeczy, telewizja Polska24 oraz telewizja Republika.

Wsparcia naszemu wydarzeniu udzieliły Polski Ośrodek Społeczno – Kulturalny, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Monte Cassino oraz Polska Macierz Szkolna w Irlandii.

Zofia Lis Kozłowska
Dublin _ bal2017 Dublin _ bal2017a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress