Tekst alternatywny

DUDA 2020 | Klub GP w Poznaniu spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim

We wtorek 23 czerwca premier Mateusz Morawiecki spotkał się w Poznaniu na placu Wolności z kilkuset zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy i w jego imieniu pozdrowił zebranych.
Podczas wygłoszonego przemówienia wyliczył z czym przyjechał do naszego miasta.
Dzisiaj wpłynęło do Wielkopolski już dokładnie 10 miliardów złotych z tarczy finansowej na ratowanie miejsc pracy” i dodał, że Poznań będzie mógł skorzystać z rządowego programu budowy dróg lokalnych. A wcześniej przekazał czek na kwotę 520 milionów złotych na budowę Centralnego Szpitala Klinicznego, który ma powstać w Poznaniu. Inwestycja została wpisana do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Rządu. W kolejnych latach państwo przeznaczy na budowę ponad pół miliarda złotych.
To wszystko jest możliwe dzięki ścisłej współpracy z obecnym prezydentem Andrzejem Dudą, a dalsza realizacja tych zamiarów bez zbędnej przepychanki będzie możliwa po jego ponownym wyborze.
Namiastkę tego co nas czeka pokazała kilkuosobowa grupka zwolenników pana Rafała Trzaskowskiego, którzy na słowa Premiera wyliczającego sposoby jakie przy współpracy z Prezydentem podejmuje Rząd Polski, krzyczeli nie pozwalamy , co było co najmniej dziwne.

Klub Gazety Polskiej Poznań

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress