Tekst alternatywny

DUDA 2020 | Klub GP w Tychach popiera Prezydenta Andrzeja Dudę

W niedzielę 21 czerwca Klub Gazety Polskiej w Tychach swoją obecnością wsparł organizowane przez europosłów Jadwigę Wiśniewską i Izabelę Kloc spotkania. Zorganizowane przez europoseł Jadwigę Wiśniewską spotkanie odbyło się w Chorzowie w Parku Śląskim. Współorganizowane przez nasz klub spotkanie z europoseł Izabelą Kloc odbyło się na tyskim rynku. W czasie spotkania klubowicze rozdawali ulotki Prezydenta Andrzeja Dudy, darmowe egzemplarze Gazety Polskiej , dzieci zostały obdarowane papierowymi flagami narodowymi. W czasie spotkania wielokrotnie skandowano Andrzej Duda – pierwsza tura. Spotkanie zgromadziło Tyszan, klubowiczów Gazety Polskiej , lokalne struktury Prawa I Sprawiedliwości oraz środowiska prawicowe z miasta Tychy i sąsiednich powiatów.

Janusz Jabłoński

Klub Gazety Polskiej Tychy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress