Tekst alternatywny

DUDA 2020 | Klub GP Wieliczka popiera Prezydenta Andrzeja Dudę

Członkowie naszego klubu Gazety Polskiej z Wieliczki uczestniczyli w spotkaniu z Andrzejem Dudą w Krakowie oraz w wiecu poparcia dla Prezydenta zorganizowanym przez lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości w naszym mieście. Ponadto od początku kampanii staramy się na bieżąco wspierać kandydata zjednoczonej prawicy (zbieranie podpisów, rozwieszanie banerów, rozklejanie plakatów, udział w pracach komisji wyborczych). W naszym klubie przygotowaliśmy także specjalny plakat (afisz), w którym przypominamy o najważniejszych wspólnych osiągnięciach Prezydenta Andrzeja Dudy i rządu zjednoczonej prawicy. Plakaty te dzięki pozyskaniu do współpracy licznych osób znalazły się na tablicach ogłoszeniowych w prawie całym powiecie wielickim.

Klub Gazety Polskiej Wieliczka

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress