Tekst alternatywny

DUDA 2020 | Kluby „GP” wsparły prezydenta Dudę. Bokserski mistrz świata Tomasz Adamek był wśród nich! (wideo)

Kluby „GP” wsparły prezydenta Dudę. Bokserski mistrz świata Tomasz Adamek był wśród nich!

„Pokonaliśmy komunizm, COVID nie wystraszył, zwyciężymy nad postkomunizmem i rosyjskim obozem podszywającym się pod Europejczyków” – piszą na Twitterze członkowie nowojorskiego Klubu Gazety Polskiej. Na przywitanie prezydenta Andrzeja Dudy, wizytującego Stany Zjednoczone, przyjechały dziesiątki polskich patriotów mieszkających w USA. Wśród nich były zawodowy mistrz świata w boksie, Tomasz Adamek. „Andrzej Duda jest najlepszy, będzie prezydentem” – przekonuje bokser.

Polacy mieszkający w USA, w tym członkowie Klubów „Gazety Polskiej” w tym kraju, oczekiwali na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą, który przyleciał do Stanów Zjednoczonych by wziąć udział w rozmowach z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Wśród osób, które informowały o tym, że chcą okazać wsparcie polskiemu prezydentowi, był również słynny polski bokser Tomasz Adamek.

Jak zapowiadał portal Niezalezna.pl, pięściarz udał się do Waszyngtonu z New Jersey w autobusie wraz z klubowiczami „GP”. Wraz z grupą do stolicy USA udała się marszałek tegorocznej Parady Pułaskiego – Jadwiga Kopala. Już na miejscu Adamek mówił do kamery: „Andrzej Duda jest najlepszy, będzie prezydentem”.

„Andrzej Duda, pierwsza tura”

– skandowali zgromadzeni w Waszyngtonie przed Białym Domem Polacy.

https://niezalezna.pl/337075-kluby-gp-wsparly-prezydenta-dude-bokserski-mistrz-swiata-tomasz-adamek-byl-wsrod-nich

  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress