Tekst alternatywny

[DUDA 2020] Klub GP Suwałki na spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą

Klub Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach brał aktywny udział w przedwyborczym spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy 7.07.2020 r. w Suwałkach.

Na spotkanie przyszło bardzo wielu mieszkańców Suwałk, którzy oddali w ten sposób swój zdecydowany głos na prezydenta Andrzeja Dudę. W taki sposób mieszkańcy Suwałk pokazali jak bardzo ważne jest oddanie głosu na prezydenta Andrzeja Dudę, który gwarantuje pozostawienie Polski w kręgu uporządkowanej cywilizacji chrześcijańskiej opartej na dekalogu i oddala bardzo niebezpieczną pseudoideologię komunistycznej lgbt i gender przeciwnej następstwu pokoleń i rozwojowi człowieka. Wylansowanie tej pseudoideologii ze znamionami choroby psychicznej – mężczyźni przebrani za kobiety a kobiety za lesbijki – przez lewackie media za zachodzie Europy ma na
celu opanowanie władzy przez lewacką mniejszość. W czasie spotkania była możliwość przekazania prezydentowi Andrzejowi Dudzie prośby o umiejscowienie wojsk amerykańskich w Suwałkach największym mieście Przesmyku Suwalskiego – najbardziej narażonego na inwazję Rosji wg. wywiadu amerykańskiego.

Grzegorz Kubaszewski przewodniczący Klubu Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress