„Kto w niedzielę NIE zagłosuje na Prezydenta RP Andrzeja Dudę powinien konsekwentnie ODDAĆ 500+, 13-stą emeryturę, tarczę, 300. A na poważnie: głosuję na A. Dudę nie za 500+, bo nie pobieram, ale za to, że Polska idzie w dobrym kierunku”.
– oświadcza na Facebooku jedna z członkiń Klubu „GP” w regionie śląskim.

Dziś w godz. 18:00-19:00 śląskie Kluby „GP” organizują wspólny wiec poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Katowickiego Klubu „Gazety Polskiej”, dwóch klubów z Tarnowskich Gór: im. Korfantego i im. ks. Jerzego Popiełuszki oraz klubu z Lublińca, i naszego. Będą też  przedstawiciele Stowarzyszenia Strzelców Rzeczypospolitej. Zaprosiliśmy również wielu gości i spodziewamy się sporej frekwencji. Mieszkańcy będą mieć okazję do wspólnych rozmów, będziemy też rozdawać „Gazetę Polską” i „Gazetę Polską Codziennie”. Na zakończenie będą wspólne, pamiątkowe zdjęcia.
– mówi Marta Święcicka, przewodnicząca Klubu „Gazety Polskiej” im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gliwicach. –

W ub. niedzielę członkowie klubu zorganizowali otwarte spotkanie z europoseł Jadwigą Wiśniewską, które miało miejsce pod gliwicką radiostacją. Wzięło w nim udział ok. 150 osób. Także w niedzielę 21 czerwca Klub GP z Tychów zaprosił mieszkańców Śląska na spotkania w Parku Śląskim (również z europoseł Wiśniewską) i na tyskim rynku – z europoseł Izabelą Kloc. Dziś klubowicze również przez cały dzień organizują akcję poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy.

Od godz. 9:30 będziemy rozdawać ulotki wyborcze i bezpłatne egzemplarze „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”. Będzie można nas spotkać przy targu pod domem handlowym „A-Z”. Natomiast w godz. Od 16:45 do 20:00 będziemy rozdawać materiały w czterech najbardziej ruchliwych punktach miasta (także przy terenach nad Jeziorem Paprocańskim, gdzie lubią wypoczywać mieszkańcy). O godz. 20:00 zakończymy kampanię przy pomniku 100-lecia Odzyskania Niepodległości, przy wejściu do tyskiego parku „Solidarności”. Musimy postarać się, aby była tylko jedna tura wyborów! Zapraszam wszystkich do wsparcia naszej akcji.
– zachęca Janusz Jabłoński, przewodniczący Klubu „GP” w Tychach.

Klubowicze przygotowali jako „wyborczy gadżet” samochód Fiata 126p (maluchy produkowane były właśnie w tyskich zakładach Fiata), który specjalny przedwyborczy wizerunek.

Tychy_2020_06_26_1

Samochód będzie dziś cały czas towarzyszył tyszanom. Józef Kowalski, przewodniczący Klubu GP im. Henryka Glassa „Chudego Wilka” Dąbrowa Górnicza 2 już wczoraj zaprosił mieszkańców na otwarte spotkanie z pochodzącym z Lublina Marianem Kowalskim, założycielem „Ruchu 11 Listopada” i kandydatem na prezydenta w 2015 r. Wywodzący się ze środowisk narodowych Marian Kowalski, oficjalnie poparł prezydenta Andrzeja Dudę i temat kampanii zdominował wczorajsze spotkanie.

Natomiast dzisiaj dąbrowianie będą rozdawać ulotki i rozmawiać z mieszkańcami.

Niestety musimy też na bieżąco uzupełniać banery prezydenta Dudy, bo w Dąbrowie kilka z nich zostało zerwanych i skradzionych.
– podkreśla Józef Kowalski.

Klub „GP” z Jaworzna, wraz z Dariuszem Starzyckim, wicemarszałkiem woj. śląskiego w ub. niedzielę zorganizował otwarte spotkanie z europoseł Jadwigą Wiśniewską, które miało miejsce na jaworznickim rynku. Natomiast we wtorek klubowicze rozdawali mieszkańcom Jaworzna ulotki. Także Klub „GP” z Sosnowca włącza się aktywnie w kampanię prezydencką. W czasie kampanii prezydenckiej klubowicze współpracują z poseł Ewą Malik, prezesem Zarządu Okręgowego PiS w sosnowieckim okręgu wyborczym.

Agnieszka Kołodziejczyk

Źródło: https://niezalezna.pl/337393-wielka-aktywnosc-w-klubach-gp-musimy-postarac-sie-aby-byla-tylko-jedna-tura-wyborow