Tekst alternatywny

🔴 NASZA AKCJA Duma i szacunek! Wywieśmy flagi w całej Polsce, by wyrazić poparcie dla strażników i żołnierzy


W ramach solidarności z tymi, którzy narażając zdrowie i życie, bronią polskiej granicy przed najazdem ludzi nasłanych przez Łukaszenkę, redakcje tygodnika „Gazeta Polska”, portalu Niezalezna.pl oraz wszystkich mediów Strefy Wolnego słowa apelują do wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu: Wywieśmy dziś flagi w całej Polsce! Wyraźmy poparcie dla strażników granicznych, żołnierzy i policjantów.

Od tygodni trwa napór imigrantów na polska granicę. Choć sytuacja jest niezwykle napięta, pod adresem tych, którzy bronią dziś dostępu do naszego kraju, kierowane są szkalujące ataki.

Ze strony niektórych celebrytów i polityków opozycji słychać głosy pogardy i oburzające oskarżenia kierowane w stronę strzegących granic funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz żołnierzy Wojska Polskiego.

Nie bądźmy obojętni.

Na naszych oczach rozpoczęła się największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej.

Bądźmy razem w tych trudnych chwilach próby! Wywieśmy w swoich domach, na balkonach, w oknach biało-czerwone flagi – wyraz dumy i szacunku ze służby pełnionej na wschodniej granicy naszego kraju przez Straż Graniczną i Wojsko Polskie.

źródło: www.niezalezna.plhttps://niezalezna.pl/417904-duma-i-szacunek-wywiesmy-flagi-w-calej-polsce-by-wyrazic-poparcie-dla-straznikow-i-zolnierzy

1200_800

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress