Tekst alternatywny

Działalność Klubu „GP” w Raciborzu – m.in. konwencja Prawa i Sprawiedliwości

Członkowie Klubu GP Racibórz po intensywnym udziale  w kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczęli już działania na rzecz wyborów parlamentarnych jesienią bieżącego roku.

1. 19. czerwca 2015 r. odbyliśmy  spotkanie z posłem Czesławem Sobierajskim, gdzie rozmawialiśmy o ordynacji wyborczej, ewentualnych kandydatach z naszego okręgu i zadaniach, jakie  wybranym posłom będziemy stawiać.

2. 20. czerwca ruszyliśmy do Warszawy na Konwencję Prawa i Sprawiedliwości, by bezpośrednio  zamanifestować naszą j patriotyczną postawą, że teraz chodzi o Polskę i zaplecze dla Prezydenta Andrzeja Dudy. Z radością przyjęliśmy desygnowanie przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego Pani Beaty Szydło na premiera nowego rządu. Udziałem w konwencji zdeklarowaliśmy się wziąć intensywny udział w kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Wyjechaliśmy z Raciborza nocą, wróciliśmy w noc następną. Ale dumni i usatysfakcjonowani.

3. Także 20. czerwca 2015 r. o godzinie 11:00 grupa naszych członków uczestniczyła w mszy dziękczynnej w intencji Ojca Jana Ochlińskiego, z okazji Jubileuszu 50. Lecia Kapłaństwa. W klasztorze Annuntiata Racibórz Ojciec Jan  odprawia niektóre zamawiane przez Klub GP  msze święte w intencji Ojczyzny, uczestniczył wraz z nami w Marszu dla Życia i Rodziny, stąd to zaproszenie na uroczystość Jubileuszu. W darze wręczyliśmy Ojcu Janowi kwiaty i książkę „Dzieje Polski” z serdeczną  dedykacją.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress