Tekst alternatywny

Elbląg II: Spotkanie z dziećmi z przedszkola katolickiego

Środa – wielka środa i niespodzianka, telefon od dyrekcji Przedszkola Katolickiego z Elbląga z prośbą o przedświąteczne spotkanie z dziećmi, z którymi spotykaliśmy się w każdą miesięcznicę tragedii smoleńskiej, pod tablicami upamiętniającymi tą tragedię i pod pomnikiem Armii Krajowej przy innych uroczystościach

Dzięki patriotyzmowi wychowawców i p. dyrektor dzień w dzień wartości Bóg – Honor – Ojczyzna są przekazywane dzieciom.

Klub spotkał  się dzięki uprzejmości posła Leonarda Krasulskiego w siedzibie biura poselskiego.

Dzieci wręczyły nam Baranka Bożego – symbol Naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA. My wraz z Ireneuszem wręczyliśmy dzieciom zajączki świąteczne. Każde dziecko dostało po dwa baranki, jeden dla siebie i drugi dla rodziny. Wręczyliśmy również odblaski na rękę

Przy herbacie, ciastkach no i oczywiście dzieci zaśpiewały pieśń religijną spędziliśmy cudownie to spotkanie.

Jeszcze raz z całego serca Bóg zapłać za wyróżnienie naszego klubu Gazety Polskiej im. Lecha Kaczyńskiego, z nadzieją o dalsze spotkania tego typu.

Klub Gazety Polskiej Elbląg II

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress