Tekst alternatywny

Elbląg II: spotkanie z posłem RP panem Marcinem Horałą

Na zaproszenie radnego PIs-u Rafała Traksa w siedzibie posła Leonarda Krasulskiego odbyło się spotkanie z posłem RP panem Marcinem Horałą. W spotkaniu uczestniczył klub nasz Gazety Polskiej Elbląg II im. Lecha Kaczyńskiego i mieszkańcy  naszego miasta.

Na liczne zadawane pytania  przez naszych klubowiczów poseł rzeczowo odpowiadał.

Pytania przede wszystkim związane były z gospodarką morską, a ściślej dotyczące budowy kanału żeglugowego łączącego Zalew Wiślany z morzem. Kanał ten pomoże portowi morskiemu w Elblągu rozwinąć się , a w konsekwencji pomoże w rozwoju miasta.

Były również pytania o reformę wymiaru sprawiedliwości, szkolnictwa, jak również o marnotrawienie pieniędzy publicznych przez samorządy.

Klub Gazety Polskiej Elbląg II

ElblagII_2017_09_11_1