Tekst alternatywny

Elbląg: Spotkanie z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem

W dniu 6 marca mieliśmy okazje gościć na nasze zaproszenie Klubu Gazety Polskiej Elbląg II im Lecha Kaczyńskiego wyjątkowego gościa, redaktora Tomasz Sakiewicza.

W spotkaniu uczestniczyły dwa kluby Gazety Polskiej, liczni przybyli mieszkańcy Elbląga i nie tylko. Przybyli czytelnicy z Działdowa, Iłowa, Pasłeka, Ostódy, Iławy. Zaszczyciła swą obecnością p. senator Bogusława Orzechowska, jak również wójtowie Pieniężna i Rychlik.

Spotkanie rozpoczęło się od koncertu poświęconemu Żołnierzom Niezłomnym i św. pamięci Lechowi Kaczyńskiemu. Wieczór poetycko-muzyczny przygotował i wykonał nasz klub Gazety Polskiej Elbląg II im. Lecha Kaczyńskiego.

Po koncercie redaktor Tomasz Sakiewicz przedstawił bieżącą sytuację w kraju. Nie mógł być pominięty wątek zamachu w Smoleńsku

Po zakończeniu prelekcji odbyła się dyskusja.

Takich chwil się nie zapomina, w szczególności, że Tomasz Sakiewicz ma nadmiar obowiązków , jednak zaszczycił swoją osobą nasz klub.

Dziękujemy mu z całego serca.

Klub „Gazety Polskiej” Elbląg II

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress