Zasady użytkowania

Przeczytaj uważnie poniższe zasady, sposoby postępowania i zrzekania się.

Biorąc pod uwagę to, że na forum ciągle pojawiają się nowe wiadomości, niemożliwym jest sprawdzenie każdej wiadomości pod kątem jej wiarygodności. Nie monitorujemy na bieżąco wszystkich wiadomości i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ich treść. Nie gwarantujemy ścisłości, kompletności i użyteczności żadnej z wiadomości, a także nie odpowiadamy za żadne dane wysłane przez użytkowników. Wiadomości wyrażają poglądy ich autora, natomiast nie zawsze są one zgodne z poglądami społeczności i jednostek z nią powiązanych. Każdy użytkownik, który zauważył wiadomość niezgodną z zasadami tego forum, powinien natychmiast poinformować o tym administrację drogą e-mailową. Mamy możliwość usuwania niewłaściwych wiadomości i będziemy dokonywać wszelkich starań, aby to robić. Jest to manualny proces, więc prosimy o zrozumienie, że nie możemy usuwać lub edytować poszczególnych wiadomości natychmiast.

Zgadzając się z zasami użytkowania, wyrażasz zgodę na to, że podczas korzystania z forum nie będziesz wykorzystywał go do wysyłania treści, które są nieprawdziwe lub/i oszczercze, nieprecyzyjne, obraźliwe, wulgarne, nienawistne, dokuczliwe, nieprzyzwoite, profanacyjne, związane z seksem, grożące, napastujące prywatność, lub niezgodne z prawem. Zgadzasz się także nie wysyłać żadnych materiałów objętych prawem autorskim, jeżeli prawa autorskie nie należą do ciebie.

Administracja tego forum nie ocenia, ani nie może oceniać twoich wiadomości i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, zastrzegamy sobie prawo do usuwania wiadomości z podaniem dowolnej przyczyny, lub bez podania przyczny. Pozostaje ci wyłącznie odpowiedzialność za treść twoich wypowiedzi, i zgadzasz się na wynagradzanie i utrzymywanie w bezpieczeństwie tego forum, Lussumo (twórców oprogramowania tego forum), i ich przedstawicieli z szacunkiem do każdego żądania opartego na podstawach transmisji twoich wiadomości.

Zastrzegamy sobie także prawo do ujawniania twoich danych osobistych (lub innych informacji o tobie) w razie skargi odnośnie naruszenia zasad poprzez twoje wpisy. Zapisujemy wszystkie adresy, które łączą się z naszą witryną.

Pamiętaj, że reklamowanie stron internetowych, rozsyłanie spamu i rozpraszanie innych użytkowników jest niewłaściwe na tym forum

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania kont użytkowników z podaniem dowolnej przyczyny, lub bez podania przyczyny.