Tekst alternatywny

Gliwice: Spotkanie klubu gliwickiego z Senatorem prof. Krystianem Probierz

21.08.2019.Zebranie Gliwickiego Klubu Gazety Polskiej zaszczycił swoją obecnością Senator RP Pan prof. Krystian Probierz. Nie była to pierwsza wizyta- Pan Profesor czuje się u nas jak u siebie. Opowiadał o swoich przyjemnych wrażeniach ze spotkań z wyborcami, pełnymi wdzięczności za decyzje rządzących wspierające rodziny zwykłych obywateli. Pan Senator ma pełne poparcie naszego Klubu. Gościliśmy również panów Macieja Bartkowa radnego z Bytomia oraz Łukasza Chmielewskiego, radnego z Gliwic. Rozmowy toczyły się wokół spraw związanych ze zbieraniem podpisów i zbliżających się wyborów.Omawiano również szczegóły organizacyjne Spotkania Śląskich Klubów Gazety Polskiej w Tarnowskich Górach rozpoczynające się za dwa dni.

J.Ś. Fot. Marek Kordylewicz

Klub Gazety Polskiej Gliwice

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress