Tekst alternatywny

Gliwicki Klub GP gościł ks. dr hab Dariusza Oko

24 kwietnia gliwicki Klub GP gościł ks. dr hab Dariusza Oko, profesora Uniwersytety Papieskiego JPII, który przeprowadził wykład o „Rewolucji Gender” – ideologii seksoholików twierdzących, że seks – płeć nie jest obiektywna, nie jest naturalną różnicą lecz kulturową. Wynika z wychowania i jest narzucana dzieciom. Wolni ludzie mogą ją sami kształtować jak chcą i jak czują….Ta absurdalna teoria sieje spustoszeni intelektualne, duchowe i moralne. Staje się stopniowo obowiązującą w Unii Europejskiej i coraz bardziej totalitarną. Wydaje się, że niebezpieczeństwo to zbliża się do naszych granic.

11 maja ks. Dariusz alarmuje:

„Europejskie homolobby naciska na polskie MEN aby od nowego roku szkolnego realizowało program deprawacji i ateizacji młodzieży po przez seksualizację./…/ aby zbrodniczą ideologię gender wprowadzić do wszystkich szkół i przedszkoli polskich. To tak, jakby w szkołach Izraela dzieci żydowskie na siłę nawracać na islam za pieniądze Żydów./…./ Tak jak kiedyś komuniści, tak genderowcy – ci współcześni neo-komuniści, chcą zapanować nad całym światem niosąc zniszczenie i śmierć przedewszystkim małżeństwu, rodzinie i chrześcijaństwu./…/ Trzeba się im podobnie przeciwstawić jak kiedyś bolszewikom ww 1920 roku.”

Więcej informacji znaleźć można w książce Gabriele Kuby: Globalna rewolucja seksualna. Zniszczenie wolności w imię wolności. http://homodei.com.pl/product-info.php?products-id=295

Jan Święcicki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress