Tekst alternatywny

Gorzyce – w pierwszą rocznicę założenia Klubu „GP” spotkanie z red. nacz. Tomaszem Sakiewiczem, 15 maja

 W maju mija rok od utworzenia Klubu Gazety Polskiej w Gorzycach. W tym czasie udało się, nie mając żadnych środków finansowych, własnego lokalu, zorganizować wiele ciekawych inicjatyw budzących aktywność społeczności lokalnej w szczególności w zakresie krzewienia wartości patriotycznych, chrześcijańskich, zapoznawania z najnowszą historią Polski. Do Gorzyc na zaproszenie Klubu przybyło wiele znanych osób ze świata mediów Strefy Wolnego Słowa, historyków.

 Z tej okazji zaprosiliśmy Redaktora Naczelnego Gazety Polskiej Tomasza Sakiewicza wraz ze znanym wykonawcą utworów patriotycznych Pawłem Piekarczykiem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 maja 2017r. o godz. 19.00. w Domu Parafialnym w Gorzycach. Zapraszamy wszystkich.

  Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w działalność naszego Klubu. To co udało się zrobić to dzięki Waszej/naszej wspólnej pracy i gorącym sercom. Każdy na miarę swoich możliwości czasowych wnosi coś cennego. Trzymajmy się razem. To bardzo ważne!

   Szczególne podziękowania kieruję do Pani Ewy Wójcik za jej wszelaką pomoc, życzliwość, cierpliwość i sumienność z jaką odpowiada na każdy telefon, mail, za wszystko.

Wacław Porębski

Gorzyce Sakiewicz 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress