Tekst alternatywny

GPC – Razem z Węgrami, solidarni z Ukrainą

III WIELKI WYJAZD NA WĘGRY \ Już jutro rusza III Wielki Wyjazd na Węgry. – Po raz kolejny Polacy udowodnią, że popierają przemiany, które rozpoczęły się na Węgrzech. Będziemy razem z braćmi Węgrami uczestniczyli w uroczystościach ich Święta Narodowego – mówi prezes klubów „Gazety Polskiej” Ryszard Kapuściński.

Tym razem do Budapesztu pojadą autokary, a nie pociągi. Szef klubów „GP” Ryszard Kapuściński zapewnia, że będą to bardzo nowoczesne i komfortowe pojazdy, wyposażone w toalety, telewizory i barki.

Konwój wyruszy z Warszawy, z parkingu obok Dworca Wschodniego (od strony ulicy Kijowskiej) o godz. 12. Po drodze zabierze uczestników z Kielc (autokary będą odjeżdżały z parkingu obok Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żytniej, o godz. 17) i z Krakowa (parking przy ul. Pawiej, vis-à-vis Hotelu Warszawskiego, odjazd godz. 19).

Przyjazd do Budapesztu planowany  jest na godz. 5 rano. Po krótkim odpoczynku i śniadaniu członkowie i sympatycy klubów „GP” udadzą się wspólnie na uroczystości państwowe.
– Pierwotnie uczestnicy wyjazdu mieli udać się do Budapesztu pociągiem, jednak nie mogąc spełnić wymagań finansowych PKP Intercity, w  ostatniej chwili musieliśmy zmienić środek transportu właśnie na autokary. Chcąc zrekompensować tę zmianę, grupom, które jadą na Węgry z „Gazetą Polską”, gwarantujemy wyżywienie – dwa śniadania i obiad – wyjaśnia Kapuściński.

Program wyjazdu i inne ważne informacje znajdują się  na stronie www.wielkiwyjazdnawegry. pl. Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 506 938 677.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress