Tekst alternatywny

IV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie – 26-28 maja w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown (USA)

IV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie –  26-28 maja w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown (USA)

W dniach 26-28 maja 2017 r. w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown (USA) odbędzie się IV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie.

W obu tych krajach bardzo aktywnie działa już ponad 20. Klubów „GP” grupujących Polaków, którzy z różnych względów, nie mogąc znaleźć swojego miejsca w innych organizacjach polonijnych, całą swoją energię i chęć działania dla dobra Polski realizują w klubach „GP”. – Istnieje potrzeba integracji środowiska związanego z „Gazetą Polską”, poznania się, wymiany doświadczeń i pomysłów, ale przede wszystkim wspólnej rozmowy o Polsce, płynącej z troski i miłości do ojczyzny – mówią organizatorzy zjazdu.

W zjeździe zapowiedzieli udział przedstawiciele prawie wszystkich klubów „GP” działających w obu północnoamerykańskich krajach, przedstawiciele organizacji polonijnych, a także znakomici goście z USA  i Polski.

Organizacją zjazdu kieruje Maciej Rusiński – koordynator Klubów „GP” w USA  i Kanadzie, tel. +1-917-607-9774, e-mail: klubgpny@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress