Tekst alternatywny

Jarosław Kaczyński dziękuje w liście Klubom „Gazety Polskiej”: „Od lat czuję bicie Państwa patriotycznych serc”


„Chciałbym z całego serca Państwu podziękować za wszystko, co do tej pory uczyniliście i co czynicie na rzecz pomyślności naszej Ojczyzny, dla dobra polskiej sprawy. Pragnę wyrazić Państwu moją najgłębszą wdzięczność za to, że jesteście. Za to, że od tylu lat czuję bicie Państwa patriotycznych serc oraz wsparcie, którym zawsze hojnie mnie obdarowywaliście, zwłaszcza w chwilach dla mnie najtrudniejszych – tuż po Tragedii Smoleńskiej oraz w czasie naszej walki o godne upamiętnienie Poległych” – zwrócił się do Klubów „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się dziś XVI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. List od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego odczytał sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski.

„Przede wszystkim niezmiernie się cieszę, że XVI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” odbywa się w uświęcony sposób, a nie w formule zdalnego komunikowania się, czego doświadczyliśmy w listopadzie zeszłego roku. Jak Bóg da, to nie będziemy przymuszeni w przyszłości do korzystania z tego rodzaju zastępczych środków. I tego, czyli rejterady pandemii koronawirusa pragnę Państwu życzyć

– zwrócił się do klubowiczów prezes PiS.

Chciałbym z całego serca Państwu podziękować za wszystko, co do tej pory uczyniliście i co czynicie na rzecz pomyślności naszej Ojczyzny, dla dobra polskiej sprawy. Pragnę wyrazić Państwu moją najgłębszą wdzięczność za to, że jesteście. Za to, że od tylu lat czuję bicie Państwa patriotycznych serc oraz wsparcie, którym zawsze hojnie mnie obdarowywaliście, zwłaszcza w chwilach dla mnie najtrudniejszych – tuż po Tragedii Smoleńskiej oraz w czasie naszej walki o godne upamiętnienie Poległych”

– dziękował Jarosław Kaczyński.

„Gorąco dziękuję Państwu za to, że Polska zawsze może na Was liczyć jak na Zawiszę, że bez względu na okoliczności jesteście gotowi stanąć w pierwszym szeregu do walki o najważniejsze dla Rzeczypospolitej sprawy, że ofiarnie, z pełnym oddaniem służycie – powtórzmy za księdzem Skargą – najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej. Bóg, Państwu, zapłać!”

– mówił prezes PiS.

Treść całego listu zamieszczamy poniżej:

Kaczyński List_1
Kaczyński List_2
źródło: https://niezalezna.pl/402852-jaroslaw-kaczynski-dziekuje-klubom-gazety-polskiej-od-lat-czuje-bicie-panstwa-patriotycznych-serc

belkapodtransmisje
unnamed