Tekst alternatywny

Kaliscy klubowicze na spotkaniu świąteczno – noworocznym

Kaliscy klubowicze na spotkaniu świąteczno – noworocznym

Świąteczne życzenia, wspólne łamanie się opłatkiem i plany na rozpoczynający się nowy rok towarzyszyły spotkaniu członków kaliskiego Klubu Gazety Polskiej.

O duchowym wymiarze Świąt Bożego Narodzenia wspominał uczestniczący w spotkaniu ojciec Andrzej Kaliściak z kaliskiej wspólnoty Ojców Franciszkanów, a sprawy związane z bieżącą działalnością Klubu omówił jego prezes Grzegorz Roszkowski. W nowym roku priorytetem dla Klubu będą wybory samorządowe, w których jego członkowie zamierzają brać czynny udział, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Jestem przekonana, że współpraca będzie się układał bardzo dobrze, gdyż członkowie i sympatycy Klubu znaleźli się we władzach Prawa i Sprawiedliwości w Kaliszu. Sadzę, że dla osób związanych z Klubem, które będą chciały zaangażować się w wyborach samorządowych znajdą się miejsca na liście wyborczej – zapewnia Żaneta Lasiecka – Stodolna z kaliskiego Klubu GP.

Kaliscy sympatycy Gazety Polskiej powołali Klub pod koniec 2010 roku. Jego członkowie uczestniczyli praktycznie we wszystkich imprezach odbywających się pod patronatem Klubów Gazety Polskiej takich jak wyjazdy do Warszawy na rocznicę tragedii smoleńskiej, akcje związane z obroną wolności mediów czy też wspólne wyjazdy na Węgry. Pod koniec 2016 roku kaliski Klub obchodził uroczystość sześciolecia swojej działalności, w której uczestniczył redaktor Tomasz Sakiewicz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress