Tekst alternatywny

Klub „GP” w Łowiczu zaprasza na wystawę „ Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej”

Zaproszenie

Klub Gazety Polskiej w Łowiczu zaprasza na wystawę „ Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej  Rzeczypospolitej”

Wystawa jest  prezentowana obecnie na terenie przykościelnym   Katedry Łowickiej.

W zamyśle Klubu pragniemy pokazać  ją przy kościołach łowickich oraz gminach powiatu.

Posiadamy pismo z Kurii Łowickiej polecające wystawę.

Dziękuję  Januszowi Dyl, Jurkowi Wojda oraz Julianowi Polak za to, że wystawa „znalazła” się w Łowiczu.

Wystawa  „wędruje” po całej Polsce od prawie trzech lat, jest podziwiana  za trafność ukazania służby św. Pamięci Prezydenta R.P. Jest również wyrzutem  sumienia dla nas wszystkich, którzy „zezwoliliśmy” aby naszego Prezydenta zamordowano już za życia.

Zgadzamy się z tą tezą, którą wygłosił ekscelencja ks. biskup Józef Zawitkowski  w Katedrze Warszawskiej w trzecią rocznicę tragedii  Smoleńskiej.

Nieliczni  zdobyli się na odwagę aby głośno protestować „krzyczeć !”, na obelgi rzucane na Prezydenta przez ludzi złych, niedobrych, dla których Polska to „dziki kraj”, Polska to nienormalność. Bóg –Honor- Ojczyzna i patriotyzm są niepotrzebnymi wartościami i noszą znamiona zaściankowości.

Przemysł  pogardy – „poeta pamięta, będą spisane czyny i rozmowy” i są spisane w książce o tym samym tytule, jest napisane kto i kiedy pisał i mówił. Symboliczny przykład; Danuta Wałęsa z wykształceniem podstawowym  w swojej książce nazywa profesora  Lecha Kaczyńskiego  „dupkiem”.

Mamy czwartą rocznicę tragedii nad Smoleńskiem, rządzący robią wszystko aby utrudnić wyjaśnienie „zamachu”, ale czas nadchodzi – już niedługo dowiemy się prawdy, jestem pewien że tak się stanie.

W czwartą rocznicę 10 kwietnia o godz. 9 00 w Katedrze Łowickiej modlimy się na Mszy Świętej do Boga w intencji  Pana  Prezydenta i Małżonki, oraz za pozostałe osoby, które zginęli nad Smoleńskiem.

Mszę Świętą zamówiła NSZZ Solidarność w Łowiczu.

 

                                           Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Łowiczu

                                                                  Wojciech Gędek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress