Tekst alternatywny

Klub „GP” w Raciborzu – Informacje

16. marca w Raciborzu odbyło się  spotkaniem z  Leszkiem Żebrowskim, które było zarazem podsumowaniem obchodów święta Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Prelekcja prowadzona niezwykle rzeczowo i spokojnie, zawierała tak emocjonalne i tragiczne dla Polski i Polaków fakty, że właściwie cieszyć może obecność na spotkaniu bardzo wielu młodych, uczniów różnych szkół, bo to była żywa lekcja dramatycznej historii naszej Ojczyzny.

W dniu 27. marca o godzinie 14.00 odbędzie się w Raciborzu uroczyste otwarcie biura poselskiego  Posła na Sejm III Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Czesława Sobierajskiego. Biuro znajduje się w budynku hotelu Polonia, od strony ul. Kolejowej.

Zapraszam serdecznie wszystkich członków Klubu GP do uczestnictwa w spotkaniu z Panam Posłem w tym dniu.

Informuję o tym wydarzeniu tym radośniej, że nasz Klub GP otrzymał propozycję korzystania z pomieszczeń biura np. dla organizacji spotkań z zaproszonymi gośćmi.

Dnia 19. kwietnia 2015 roku o godzinie 14.00 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu, ul. Warszawska 29, świętować będziemy 1. rocznicę odsłonięcia Tablicy Smoleńskiej. Obecni będą m.in. honorowi goście Pani Dorota Skrzypek, wdowa po śp. Sławomirze Skrzypku, oraz Pan Poseł Czesław Sobierajski.

Szczegółowy program podamy szanownym Państwu w najbliższych dniach. Tymczasem już serdecznie zapraszamy członków klubów GP na tę uroczystość.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress