Tekst alternatywny

Klub Młodych Gazety Polskiej rozdaje dodatek Gazety Polskiej Codziennie – Express Wieczorny

W środowy poranek przedstawiciele Klubu Młodych Gazety Polskiej rozdawali przy stacji metra Wilanowska najnowszy numer kultowego Expressu Wieczornego. Jest to specjalny numer tej gazety, poświęcony przede wszystkim nadchodzącej drugiej turze wyborów prezydenckich.

 Mamy do rozdania tysiące egzemplarzy specjalnego, wyborczego wydania Expressu Wieczornego. Można tam znaleźć wiele przydatnych informacji wyborczych, interesujących analiz oraz opisów sylwetek poszczególnych polityków. Wszystkich gorąco zachęcam do lektury, która – mamy nadzieję – pomoże podjąć decyzję kogo poprzeć w drugiej turze wyborów prezydenckich – mówi Mateusz Rojewski, przewodniczący Klubu Młodych Gazety Polskiej w Warszawie. I dodaje: Jeżeli chodzi o moją skromną rekomendację, to zachęcam wszystkich do poparcia Andrzeja Dudy. Jego reelekcja to klucz do dalszej dobrej współpracy na linii Rząd – Prezydent RP.

 Przedstawiciele Klubu zwracają również uwagę na to, jak istotne jest zaangażowanie w kampanię wyborczą od początku do końca. Nie mają wątpliwości, że te wybory są bardzo ważne i będzie się w nich liczyć każdy głos.

 – Na finiszu kampanii wyborczej dajemy z siebie 100%. Od ubiegłej niedzieli codziennie Kluby Gazety Polskiej kolportują Express Wieczorny, tym samym wspierając Prezydenta Andrzeja Dudę w uzyskaniu reelekcji. Wierzymy, że wspólnymi siłami i zaangażowaniem zwyciężymy w kampanii. Prezydentura Andrzeja Dudy to gwarancja obrony polskich interesów zarówno w naszym kraju, jak również za granicą – dodaje Damian Kowalczyk, wiceprzewodniczący Klubu Młodych.

Klub Młodych Gazety Polskiej

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress