Tekst alternatywny

Klub Młodych Gazety Polskiej Warszawa: Spotkanie z Adamem Borowskim

W ubiegły wtorek, w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa w Warszawie, odbyło się spotkanie otwarte Klubu Młodych Gazety Polskiej Warszawa. Gościem specjalnym był znany działacz opozycji antykomunistycznej oraz szef Klubów Gazety Polskiej – Adam Borowski.

– Poruszyliśmy szereg ważnych i bieżących zagadnień, takich jak chociażby mowa nienawiści Janusza Palikota wobec red. Magdaleny Ogórek, czy temat wprowadzania opinii publicznej w błąd, za pomocą tak zwanych fake newsów – mówi nam Mateusz Rojewski, Przewodniczący Klubu Młodych Gazety Polskiej Warszawa. I dodaje: Na koniec porozmawialiśmy również o prognozach, dotyczących wyborów do Parlamentu Europejskiego. Większość audytorium była zgodna z prelegentem – naszym zdaniem pojawienie się nowego tworu na lewej stronie sceny politycznej, nie może zagrozić Zjednoczonej Prawicy, tylko skłóconej i „rozdrobnionej” opozycji.

Podczas spotkania padło bardzo wiele pytań z sali do prelegenta. Dyskusja była żywiołowa i bardzo interesująca. Spotkania otwarte Klubu Młodych Gazety Polskiej Warszawa, to część cyklu mityngów ze znanymi postaciami ze świata polityki, dziennikarstwa czy historii.

Klub Młodych Gazety Polskiej Warszawa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress