Tekst alternatywny

[KORONAWIRUS] Akcje Klubów „Gazety Polskiej” | Kraków-Mistrzejowice: Pomoc mieszkańcom Nowej Huty

[KORONAWIRUS] Akcje Klubów „Gazety Polskiej” | Kraków-Mistrzejowice: Pomoc mieszkańcom Nowej Huty

Nowo założony Klub Gazety Polskiej Kraków-Mistrzejowice z wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy z Mistrzejowic włączył się czynnie w akcję   pomocy mieszkańcom Nowej Huty i Krakowa w tym trudnym dla nas czasie, rozprzestrzeniania się koronawirusa  w naszym kraju.
Akcja polegała na rozwożeniu zakupionych produktów żywnościowych do domu mieszkańców, wsparcia Szpitala Żeromskiego, Szkoły Aspirantów Pożarnictwa czy Domów Pomocy Społecznej w potrzebne artykuły. Były to kubki z wieczkami jednorazowego użytku, przekazane przez członków Klubu Gazety Polskiej PP Bogdana Sudoła oraz Jacka Wojnarowskiego w ilości 10.000 sztuk. Ponadto Pan Zbigniew Górski przekazał 6 szt Ekranów Edukacyjnych dla DPS i SZAP w Krakowie.
Akcja była przeprowadzona w okresie od 30.03.2020 do 03.04.2020 r  jednocześnie informujemy że przyszły tydzień Stowarzyszenie Pomocy przeznacza na wydawanie paczek żywnościowych dla potrzebujących przy bezinteresownej pomocy klubowiczów GP za co dziękujemy. Chcemy dodać że w akcję pomocy zaangażował się Zakład Mięsny Pana Wiesława Leśniaka za co również serdecznie dziękujemy .
Adam Grelecki
Prezes Stowarzyszenia
Przewodniczący Klubu GP Kraków – Mistrzejowice

koronawirus_640

PROMOCJA_SKLEP_prenumerata kopia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress