Tekst alternatywny

KROŚNIEWICE | Miś Wojtek w Krośniewicach !


2 czerwca o godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne odsłonięcie pierwszego pojemnika w Krośniewicach przeznaczonego na zbiórkę plastikowych nakrętek. Wyjątkowy pojemnik, nawiązujący kształtem do niedźwiadka Wojtka, który towarzyszył żołnierzom Andersa, stanął w centrum naszego miasta. W ten sposób połączyliśmy inicjatywę proekologiczną, charytatywną z nawiązaniem do pochodzącego z Krośniewic Generała Andersa. W odsłonięciu pojemnika poza organizatorami: Klubem Gazety Polskiej z Krośniewic i Stowarzyszeniem Patriotycznym im . gen. Andersa w Krośniewicach uczestniczyły również lokalne i powiatowe władze oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola. Kolejny raz dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie wsparli nasz pomysł finansowo oraz organizacyjnie. Od dziś zachęcamy mieszkańców gminy do włączenia się w charytatywną i proekologiczną zbiórkę plastikowych nakrętek. Do pojemnika „Misia Wojtka” można wrzucać wszystkie plastikowe nakrętki np. po napojach, kawie, bez względu na kształt czy kolor. Wkrótce kolejne zdjęcia i informacje odnośnie zbiórki nakrętek. Wszystkie nasze działania znajdziecie pod hasztagiem #MiśWojtekPomaga. Zachęcamy do polubienia na facebooku naszych stron (https://www.facebook.com/Klub-Gazety-Polskiej-Kro%C5%9Bniewice-107204547783380https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Patriotyczne-im-gen-W%C5%82adys%C5%82awa-Andersa-Kro%C5%9Bniewice-102129561976298 ). Dziękujemy lokalnym mediom za wsparcie nas i w rozreklamowaniu zbiórki (KCI Kutno, TV Kutno, Radio Victoria, Panorama Kutna, Radio Q)

Kluby Gazety Polskiej Krośniewice

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress