Tekst alternatywny

KROŚNIEWICE |Budżet Obywatelski


Szanowni Państwo,
cieszymy się, że projekt zgłoszony przez członków Klubu Gazety Polskiej z Krośniewic (Jadwigę Dzikowską i Sławomira Seldera) zyskał największe uznanie mieszkańców gminy, w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Jest to kolejna inicjatywa członków naszego klubu, która spotyka się z Waszym zainteresowaniem i poparciem, za co serdecznie dziękujemy.
Po zrealizowanym wcześniej projekcie pojemnika na nakrętki „Miś Wojtek pomaga”, następnie trwającej jeszcze dziś wystawie planszowej na Placu Wolności pt. od „Zwierciadła polskości” po „Laur niepodległości”, tym razem mieszkańcy w głosowaniu w większości poparli nasz projekt „Tężni solankowej”.
Dziękujemy głosującym na wszystkie trzy projekty. Gratulujemy również autorom dwóch pozostałych za ich świetne pomysły, pracę którą włożyli w przygotowanie projektów, które przecież zyskały poparcie części mieszkańców i do których można kiedyś powrócić, aby zrealizować w następnych latach.
Z naszej strony pragniemy poinformować, że już dziś zabieramy się do pracy nad kolejnymi inicjatywami skierowanymi do społeczności miasta i gminy Krośniewice.

Członkowie Klubu Gazety Polskiej w Krośniewicach

Krośniewice_2021_11_01

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress