Tekst alternatywny

List Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka do uczestników Zjazdu w Spale


List Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka do uczestników VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „GP”
 Szanowny Panie Prezesie,
serdecznie dziękuję za zaproszenie na VIII Nadzwyczajny Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Niestety, na spotkanie z Państwem i udział w tym ważnym wydarzeniu nie pozwoliły mi nagłe obowiązki służbowe.
Pragnę zapewnić, że Państwa działalność, która służy integracji środowisk patriotycznych i umożliwia szeroką debatę na temat aktualnych zagadnień istotnych dla Polski, ale i całego świata – w tym roku zwłaszcza o sprawach dotyczących bezpieczeństwa i wydarzeń toczących się za naszą wschodnią granicą, zasługuje na wyrazy najwyższego uznania. Jestem przekonany, że to spotkanie klubowiczów, publicystów i polityków stało się znakomitym forum wymiany myśli i zaowocowało wieloma cennymi wnioskami.
Wyrazy wdzięczności kieruję do wszystkich osób, które od lat przyczyniają się do organizowania tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Dziękuję Państwu za zaangażowanie  i konsekwencję w realizacji szczególnej misji jaką jest podtrzymywanie tradycji największego w Polsce ruchu społecznego zrzeszającego patriotów z całego świata.
 Z wyrazami szacunku
Przemysław Czarnek

2022.10.03 Przemysław Czarnek - VIII Nad Zjazd Klubów - Spała 2022

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress