Tekst alternatywny

[LISTA] NASI KANDYDACI – Wybory parlamentarne 2019 r.

Wybory parlamentarne 13 października 2019r. – Kandydaci z Klubów „Gazety Polskiej”

ID. KLUB GAZETY POLSKIEJ KANDYDAT OKRĘG WYBORCZY; MIEJSCE
1 BYCZYNA Damian Buła Okręg: Nr 21 [Opole]; Miejsce: 10
2 EŁK Karol Marchel Okręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 13
3 GARWOLIN Iwona Kurowska Okręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 14
4 GDAŃSK II Kazimierz Koralewski Okręg: Nr 25 [Gdańsk]; Miejsce: 9
5 GLIWICE Barbara Dziuk Okręg: Nr 29 [Katowice]; Miejsce: 7
6 KONIN II Zofia Itman Okręg: Nr 37 [Konin]; Miejsce: 18
7 KUTNO II Ewa Rzymkowska  Okręg: Nr 11 [Sieradz]; Miejsce: 11
8 LIBIĄŻ Krzysztof Kozik Okręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 5
9 MIŃSK MAZOWIECKI Teresa Wargocka Okręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 5
10 MRĄGOWO Jerzy Antoni Gosiewski Okręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 6
11 MYŚLENICE Władysław Kurowski Okręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 7
12 NOWA RUDA Jerzy Dec Okręg: Nr 2 [Wałbrzych]; Miejsce: 9
13 NOWY DWÓR MAZ. Zbigniew Niezabitowski Okręg: Nr Nr 20 [Warszawa]; Miejsce: 18
14 NOWY SĄCZ Zygmunt Paruch Okręg: Nr 14 [Nowy Sącz]; Miejsce: 18
15 OBORNIKI ŚLĄSKIE/TRZEBNICA Tytus Czartoryski Okręg: Nr 3 [Wrocław]; Miejsce: 28
16 OŁAWA Robert Pieńkowski Okręg: Nr 3 [Wrocław]; Miejsce: 15
17 OSTRÓW WLK. Jan Mosiński Okręg: Nr 36 [Kalisz]; Miejsce: 3
18 PIOTRKÓW TRYB. Beata Dróżdż Okręg: Nr 10 [Piotrków Trybunalski]; Miejsce: 5
19 PISZ Jerzy Wojciech Małecki Okręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 5
20 POZNAŃ Bartłomiej Wróblewski Okręg: Nr 39 [Poznań]; Miejsce: 6
21 POZNAŃ Iwona Brzozowska Okręg: Nr 39 [Poznań]; Miejsce: 12
22 PUCK Wiesława Buniowska Okręg: Nr 26 [Słupsk]; Miejsce: 17
23 RACIECHOWICE Jolanta Majka Okręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 11
24 RADOM Andrzej Kosztowniak Okręg: Nr 17 [Radom]; Miejsce: 4
25 RADOM Wojciech Skurkiewicz Okręg: Nr 50 [Radom]; Miejsce: 3
26 SADOWNE Anna Kaszuba Okręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 18
27 SOSNOWIEC Paweł Szopa Okręg: Nr 32 [Katowice]; Miejsce: 14
28 WADOWICE Filip Kaczyński Okręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 12
29 WAŁBRZYCH Beata Mucha Okręg: Nr 2 [Wałbrzych]; Miejsce: 8
30 WARSZAWA Adam Borowski Okręg: Nr 19 [Warszawa]; Miejsce: 14
31 WEJHEROWO Violetta Sasiak Okręg: Nr 26 [Słupsk]; Miejsce: 14
32 ŻUROMIN Ewa  Leśniewska Okręg: Nr 16 [Płock]; Miejsce: 15
33 ŻYWIEC Adrian Midor Okręg: Nr 27 [Bielsko-Biała]; Miejsce: 11

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress