Tekst alternatywny

Los Angeles (USA), Michigan (Detroit)– spotkanie z red. nacz. „GP” Tomaszem Sakiewiczem

W soboty 30 marca oraz 6 kwietnia oraz w niedzielę 31 marca odbędą się w Stanach Zjednoczonych spotkania z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”. Pierwsze z nich w Los Angeles, kolejne w Michigan i Yorba Linda.

Klub Gazety Polskiej w Los Angeles zaprasza na spotkania z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem:

– sobota 30 marca, godz. 14:30 – 16:30, Szarotka Residence – „Żywy pomnik Jana Pawła II”, 3400 W Adams Blvd in Los Angeles, California 90018. Spotkanie uświetni występ zespołu tańca ludowego „Krakusy” oraz recytacja prozy patriotycznej w wykonaniu Elżbiety Romuzgi.

– niedziela 31 marca, godz. 14:00 Spotkanie Polonii w Michigan (Detroit) w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Sterling Hights.

– sobota 6 kwietnia, godz. 17:30 – 19:00, sala parafialna polskiej parafii, Yorba Linda

Tematem spotkań będą zagadnienia dotyczące I oraz II Rzeczypospolitej Polskiej pod kątem Polskich wartości wolnościowych, w szczególności ruchów niepodległościowych II Rzeczypospolitej, które przyczyniły się do powstania państwa podziemnego i walk o suwerenność Polski w latach 1944 – 57.

Poruszane będą także tematy związane z obecną sytuacją w Polsce w kontekście nieustającej walki o obronę wolności słowa i niezależność mediów.

Dostępne będą także wyjątkowe albumy i książki historyczne o żołnierzach wyklętych oraz o tematyce Niepodległościowej.

Klub GP Los Angeles — kopia

SPOTKANIE Z REDAKTOREM TOMASZEM SAKIEWICZEM

SOBOTA, 30 MARCA godz 14:30 – 16:30

SZAROTKA RESIDENCE –  „Żywy pomnik Jana Pawła II”

3400 W Adams Blvd

Los Angeles, California 90018

WSTĘP WOLNY

 

W sobotę 30 marca o godz. 14:30 odbędzie się spotkanie z Redaktorem Naczelnym tygodnika „Gazeta Polska” oraz szefem grupy medialnej Strefa Wolnego Słowa Tomaszem Sakiewiczem.

Tematyka spotkania to zagadnienia dotyczące I oraz II Rzeczypospolitej Polskiej pod kątem polskich wartości wolnościowych, z podreśleniem tego jak ruchy niepodległościowe II Rzeczypospolitej przyczyniły się do powstania państwa podziemnego i walk o suwerenność Polski w latach 1944 – 19d57. Poruszane będa także tematy związane z obecną sytuacją w Polsce w kontekście nieustającej walki o obronę wolności słowa i niezależność mediów.

Spotkanie uświetni występ zespołu tańca ludowego „Krakusy” pod dyrekcją artystyczną Edwarda Hoffmana oraz recytacja prozy patriotycznej w wykonaniu Prezesa „Krakusów” Elżbiety Romuzgi.

Dostępnę będą także wyjątkowe albumy i ksiązki historyczne (część z nich to specjalne, limitowane wydania) o żołnierzach wyklętych oraz o tematyce Niepodległościowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WSTĘP WOLNY!

Klub Gazety Polskiej w Los Angeles

********************************************

SPOTKANIE Z REDAKTOREM TOMASZEM SAKIEWICZEM

SOBOTA, 6 KWIETNIA GODZ 17:30 – 19:00

SAINT JOHN PAUL II POLISH CENTER

3339 Rose Drive

YORBA LINDA 92886, CA

WSTĘP WOLNY

 

W sobotę 6 kwietnia o godz 17:30 w Sali Parafialnej odbędzie się spotkanie z Redaktorem Naczelnym tygodnika „Gazeta Polska” oraz szefem grupy medialnej Strefa Wolnego Słowa.

Tematyka spotkania to zagadnienia dotyczące I oraz II Rzeczypospolitej Polskiej pod kątem Polskich wartości wolnościowych, a szczególnie o tym jak ruchy niepodległościowe II Rzeczypospolitej przyczyniły się do powstania państwa podziemnego i walk o suwerenność Polski w latach 1944 – 1957. Poruszane będa także tematy związane z obecną sytuacją w Polsce w kontekście nieustającej walki o obronę wolności słowa i niezależność mediów.

Dostępne będą także wyjątkowe albumy i książki historyczne o żołnierzach wyklętych oraz o tematyce Niepodległościowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WSTĘP WOLNY!

Klub Gazety Polskiej w Los Angeles

********************************************

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress