Tekst alternatywny

Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski z gratulacjami w liście do Klubowiczów VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „GP”


List Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego
Szanowny Panie Prezesie,
„Jeśli zapytać, jaką rolę mogą odegrać kluby „Gazety Polskiej”, to właśnie jest to zadanie — dotrzeć do ludzi”. Cytując słowa Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chcę podkreślić, jak ważne jest kształtowanie więzi lokalnych i polskich, budowanie kapitału społecznego oraz kształtowanie kultury dialogu publicznego.
Prasa musi docierać do szerokiego grona odbiorców i Państwo to urzeczywistniacie. Ten profesjonalny nośnik informacji integruje wokół wybranego systemu wartości, oddziałuje wychowawczo, kształtuje opinię publiczną.
Gratuluję kolejnego spotkania Klubowiczów w Spale. Przekaz bieżących informacji jest podstawowym elementem komunikacji społecznej. Kluby Gazety Polskiej” są potrzebne nie tylko w Polsce, ale i w Europie, i w USA. Wasza wielka praca napawa nas wielkim podziwem dla waszej aktywności, skuteczności i prężności działania.
Kształtowanie dobrego wizerunku Polski wolnej, demokratycznej oraz promowanie interesów narodowych to główne cele, jakie Państwa gazeta realizuje, Jestem przekonany, że nadal Państwa „Gazeta Polska”, będzie bronić dobrego imienia Polski i walczyć o to, aby ono było jak najlepsze, a jej klubowicze niech pozostaną ambasadorami Polski za granicą.
Z wyrazami szacunku
Marszałek Województwa Śląskiego
Jakub Chełstowski

2022.09.30 Jakub Chełstowski - VIII Nad Zjazd Klubów - Spała 2022

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress