Tekst alternatywny

Mec. Maria Szonert-Binienda na I Zjeździe Klubów Gazety Polskiej z USA i Kanady – ZOBACZ NAGRANIE

W Doylestown odbył się I Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” z USA i Kanady, w którym wzięli udział m.in. redaktor naczelny „GP” Tomasz Sakiewicz. Do najistotniejszych wydarzeń zjazdu należało  wystąpienie mec. Marii Szonert-Biniendy, która przedstawiła polityczne i historyczne przyczyny katastrofy smoleńskiej. ZAMIESZCZAMY RELACJĘ VIDEO.

Od odśpiewania hymnu narodowego rozpoczął się I Zjazd Klubów Gazety Polskiej Ameryki Północnej. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jest w tej chwili 18 Klubów Gazety Polskiej. Najważniejszym punktem zjazdu było wystąpienie mec. Marii Szonert-Biniendy, żony prof. Wiesława Biniendy, która opowiedziała o politycznych i historycznych przyczynach katastrofy smoleńskiej. W swoim referacie wspomniała również o metodach manipulowania informacją, stosowanych przez reżimowe media w Polsce.

Po jej wystąpieniu zabrali głos prof. Wiesław Binienda, prof. Kazimierz Nowaczyk, dr. inż Wacław Berczyński. Przedstawili najnowsze wyniki badań dotyczących katastrofy smoleńskiej. Jednym z wniosków jest fakt, że w ostatniej fazie lotu Tu-154M nie mógł lecieć według trajektorii podanej w oficjalnych raportach. Naukowcy odnieśli się również do informacji podawanych przez niektóre media w Polsce, że ogromne rozdrobnienie fragmentów samolotu wynikało z pracy buldożerów po katastrofie. Zdaniem prof. Biniendy wyniki badań oraz wiedza na temat materiałów wyklucza tego typu uszkodzenia.

logo_Niezalezna_small

Źródło: http://niezalezna.pl/51966-mec-maria-szonert-binienda-na-i-zjezdzie-klubow-gazety-polskiej-z-usa-i-kanady-zobacz-nagranie

Wideo: Wodnik26

 

Prezentacja mec. Marii Szonert-Biniendy

(aby pobrać sprawozdanie, kliknij w obrazek poniżej)

 

Lichen_Prezentacja

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress