Tekst alternatywny

Nadchodzące wydarzenia w Klubie GP w Gorzycach

Święto  Niepodległości (11 Listopada) uczcimy uroczystą Mszą świętą w kościele pod wezwaniem Św. Franciszka Salezego i Andrzeja Boboli w Gorzycach o godz. 11.    Wszystkich, dla których Polska jest najważniejsza zapraszamy do uczestnictwa.   Po Mszy św. przemarsz na pobliski cmentarz i złożenie wieńców i kwiatów pod pomnikiem ku czci „Ofiarom wojny światowej i bohaterskich walk o wolność Ojczyzny”(jak głosi napis wyryty na obelisku).

    W ramach obchodów Święta Niepodległości w dniu 13 listopada o godzinie 17.15 w sali  widowiskowej Domu parafialnego w Gorzycach koncert w wykonaniu zaproszonych przez Klub Gazety Polskiej w Gorzycach artystów, Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego połączony ze wspólnym śpiewaniem piosenek patriotycznych i  wojskowych. Impreza ma charakter wydarzenia otwartego dla wszystkich chętnych z naszej miejscowości i okolic (oczywiście bezpłatny wstęp) z udziałem zaproszonych gości z sąsiednich powiatów, w tym parlamentarzystów, samorządowców, koleżanek i kolegów z sąsiednich Klubów Gazety Polskiej. Prosimy już dzisiaj zarezerwować sobie czas na to sympatyczne wydarzenie i zaprosić swoich najbliższych oraz przyjaciół.

  W nieodległej przyszłości także, sygnalizowane wcześniej, spotkanie z wyjątkowym autorem książek, publicystą, dziennikarzem śledczym i psychologiem, Wojciechem Sumlińskim, w dniu 7 grudnia b.r. o godzinie 18.30 (Dom parafialny w Gorzycach, ul. Piłsudckiego 29).

Jednym słowem: bogata w wydarzenia, ciekawa jesień z Klubem Gazety Polskiej w Gorzycach.

Wszystkich zapraszamy do czynnego udziału!

Wacław Porębski

Prosimy odwiedzać:

     https://www.facebook.com/Klub-Gazety-Polskiej-w-Gorzycach-1643926962516101/

      http://www.klubygp.pl/kategoria/kluby/gorzyce/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress