Tekst alternatywny

NOWOCZESNA TARGOWICA

NOWOCZESNA  TARGOWICA

 

Konfederacja Targowicka powstała w 1792 roku w porozumieniu  carycą Rosji Katarzyną II przez przywódców magnackiego obozu, w celu przywrócenia starego ustroju pod hasłem obrony zagrożonej wolności, przeciwko Konstytucji 3 Maja. Tekst aktu konfederacji zredagował generał rosyjski Wasilij Stiepanowicz Popow.

Po 223 latach historia zatoczyła koło z tą jedynie różnicą, że Nowoczesna Targowica zwróciła się o pomoc nie na wschód, a tym razem na zachód.

W Parlamencie UE wymusili debatę,

licząc, że skompromitują Beatę.

Rzeczywistość okazała się dla nich klęską,

zadaną tak przez stronę żeńską jak i męską.

Mimo tego Targowica nie spuszcza z tonu,

nie rezygnując z odzyskania tronu.

Na pomoc wezwą wszelkie siły piekielne,

zdrajców, szubrawców i mafie bezczelne.

 

Musimy więc mieć pełną świadomość tego wszystkiego co dzieje się dzisiaj w Ojczyźnie, którą odzyskaliśmy w zeszłorocznych wyborach. Debata w Parlamencie Europejskim miała poniżyć Polskę i przyprawić nowej władzy, oraz Prawu i Sprawiedliwości maskę antyeuropejską i antydemokratyczną. Ponieważ cel ten nie został osiągnięty, starają się wzniecić niepokoje i bunt części społeczeństwa będącego beneficjentem rządzonego przez 8 lat układu rozkradającego Polskę i sprowadzającego państwo polskie do roli obszaru neokolonialnego. Do tego zestawu dołączają osoby zdezorientowane, otumanione nachalną propagandą mediów nie będących polskimi a jedynie polskojęzycznymi. Skład tego spędu spod znaku Komitetu Obrony Demokracji uzupełniają resztki niedobitków komunistycznych, drżący o swój los twórcy wielu nierozliczonych afer, propagatorzy przeróżnych dewiacji,zaprzańcy oraz zdrajcy i jurgieltnicy. To jest właśnie ich KOD. Zakodowane zostały im te wszystkie w/w przymioty.

Do wiosny mamy niezbyt wiele czasu, ale musimy przygotować się na wielką mobilizację wszystkich patriotycznych sił aby zademonstrować światu i tej zdezorientowanej części polskiego społeczeństwa wolę zdecydowanej większości naszego narodu. Banda zdrajców wspierana z Berlina i zasilana kasą przez liczne działające u nas niemieckie fundacje, będzie wyprowadzać na ulice miast zakodowanych zwolenników, by obalić obecny rząd. Musimy udzielić im zdecydowanej odpowiedzi, po czyjej stronie jest większość, siła i racja. Teraz musi się zjednoczyć cała prawa strona sceny politycznej, począwszy od Ruchu Narodowego, Klubów Gazety Polskiej, Solidarnych 2010, Rodzin Radia Maryja, Oddziałów Polski Niepodległej, Związku Zawodowego „Solidarność”, Stowarzyszeń Katolickich, Klubów Kibiców, Grup Rekonstrukcyjnych i przeróżnych środowisk patriotyczno- niepodległościowych.

Nie możemy w tak niebezpiecznym momencie dla Ojczyzny przyglądać się biernie jawnej destrukcyjnej działalności wrogich sił wymierzonej w Polskę i Naród Polski. Do zdecydowanych działań musimy przystąpić z determinacją jaką Polacy w swej 1050-tej historii wielokrotnie zaprezentowali.

Tak nam dopomóż Bóg!

Tadeusz Wojteczko

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress