Tekst alternatywny

Nowy Jork: koncert „Piosenki z wilczych tropów”, 9 kwietnia oraz Msza św. w intencji Ofiar tragedii smoleńskiej 10 kwietnia

9 kwietnia, w sobotę, o godz. 6 PM w dolnym kościele świętego Stanisława Kostki na Greenpoincie  zapraszamy na koncert „Piosenki z wilczych tropów”. Najnowsze utwory zagra Paweł Piekarczyk, autor programu „Podziemna Armia Powraca”.

Po koncercie pan Paweł Piekarczyk, bard Żołnierzy Wyklętych, dziennikarz, autor, aktywista będzie odpowiadał na pytania dotyczące współczesnej sytuacji  Polski.

W niedziele, 10 kwietnia, o godzinie 7:15 PM odbędzie się specjalna Msza Święta w języku polskim w Katedrze Świętego Patryka na Manhattanie.  W tym roku główną intencją mszy będzie rocznica Chrztu Polski, która przypada właśnie w kwietniu.

Drugą intencją będzie upamiętnienie ofiary życia złożonej w Smoleńsku za Boga i Ojczyznę przez elity Narodu polskiego, na czele ze śp. Prezydentem Lechem Kaczyńskim i innymi synami Narodu. To będzie wielka, ogólnopolonijna uroczystość, wkład polskich organizacji i parafii w uświetnienie 1050. rocznicy Chrztu Polski i opłakiwanie poległych w Smoleńsku. Katedra znajduje się na Manhattanie, na 5 Alei między 50 a 51 ulicą.

Zaprasza Klub Gazety Polskiej w Nowym Jorku

 

Nowy Jork koncert 2016jpg

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress