Tekst alternatywny

Nowy program w języku angielskim „Poland Daily” Telewizji Republika

Nowy program w języku angielskim „Poland Daily” Telewizji Republika

W obliczu ostatnich ataków na Polskę ze strony międzynarodowych mediów i ośrodków opiniotwórczych szkalujących dobre imię Polski, Telewizja Republika uruchomiła nowy, codzienny serwis informacyjny w języku angielskim „Poland Daily” adresowany do widzów i dziennikarzy mieszkających zagranicą.

Program „Poland Daily” można oglądać na antenie Telewizji Republika codziennie o godzinie 23:20 i 2:50 w nocy czasu polskiego, oraz w tych samych godzinach w internecie, na stronie www.telewizjarepublika.pl w zakładce Poland Daily i na kanale YouTube Telewizji Republika.

Prosimy o rozpowszechnianie i popularyzowanie tego wyjątkowego programu, zwłaszcza poza granicami Polski.

Starajmy się dotrzeć z prawdziwym przekazem o Polsce  zarówno do zwykłych ludzi, jak i zagranicznych mediów, środowisk opiniotwórczych i nieprzyjaznych Polsce organizacji.

Telewizja Republika uruchomiła pierwszy w Polsce anglojęzyczny kanał informacyjny, jesteśmy dumni z faktu, że w ten sposób możemy służyć dobremu imieniu naszej Ojczyzny.

Prosimy wszystkich Państwa o wparcie tego projektu, z Państwa pomocą dotrzemy z prawdą o Polsce wszędzie tam, gdzie jest ona zakłamywana!

Każdy serwis będzie składał się z kilku najważniejszych informacji z kraju. Materiały będą umieszczane w serwisie You Tube na stronie internetowej: www.telewizjarepublika.pl.

Telewizja Republika S.A

http://telewizjarepublika.pl/poland-daily

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress