Tekst alternatywny

Nowy Sącz II | Zmarł senator Stanisław Kogut

Z wielkim bólem informujemy że w wieku 66 lat zmarł senator ziemi sądeckiej Stanisław Kogut, przyjaciel naszego klubu Gazety Polskiej, któremu wielokrotnie udzielał pomocy i wsparcia. Stanisław Kogut, był założycielem Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, politykiem, związkowcem, działaczem Solidarności, inicjatorem wielu przedsięwzięć skierowanych do osób niepełnosprawnych, przewlekle i ciężko chorych. Był człowiekiem wielkiego serca, dobrym i wrażliwym, który bardzo wiele zrobił dla swoich ukochanych Stróż, dla Nowego Sącza i Sądecczyzny. Kawaler Medalu św. Brata Alberta za pomoc i opiekę nad osobami biednymi i niepełnosprawnymi.
Będzie nam Ciebie Senatorze bardzo brakowało. Dziękujemy za Twoją służbę i poświęcenie.
Członkowie Klubu Gazety Polskiej w Nowym Sączu.

Pogrzeb zmarłego senatora Stanisława Koguta odbędzie się 25 października w jego rodzinnych Stróżach. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress