Tekst alternatywny

Nowy Sącz im. Jana Olszewskiego | Odszedł nasz klubowicz Leszek Zaczyk


26 sierpnia 2022 roku zmarł nasz klubowy kolega mgr Leszek Zaczyk.

Śp. Leszek był bardzo zasadniczy, prawicowy do szpiku kości, zdeklarowany antykomunista, zawsze wspierał liczne akcje i działania podejmowane przez nasz klub. Działał aktywnie w Ruchu Kontroli Wyborów.

Był wieloletnim nauczycielem fizyki, wychowawcą wielu pokoleń młodzieży w Zespole Szkół im. ks. Józefa Tischnera. Szlifował talenty i charaktery młodzieży. Był także organizatorem turniejów szachowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Był bardzo ludzki, ciepły i wyrozumiały.

Był niezwykle pozytywnym człowiekiem. Posiadał ogromną wiedzę. Dbał o siebie, prowadził zdrowy tryb życia, jeździł na rowerze, prowadził pasiekę, kochał przyrodę. Wspaniały tata dla dwóch synów. Od kilku lat zmagał się z chorobą o której nie informował i tylko nieliczni o tym wiedzieli bo był aktywny do końca. Odszedł od nas dobry człowiek, którego będzie nam bardzo brakowało.

Nowy_Sacz_Olszewskiego_Leszek Zaczyk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress