Tekst alternatywny

Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Ciechanowie

1 marca 2013r. w naszym mieście miały miejsce obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych, w którym nasz klub Gazety Polskiej brał czynny udział.

O godzinie 17.00 nasz klub złożył kwiaty na grobie brata Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, który znajduje się na cmentarzu w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej. Następnie nasz klub Gazety Polskiej uczestniczył w obchodach przy budynku dawnej Służby Bezpieczeństwa na ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych. Klub Gazety Polskiej w Ciechanowie przygotował tablicę z wizerunkiem Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, która jest widoczna na zdjęciach. Obchody zakończyły się złożeniem kwiatów przez przedstawicieli naszego klubu pod tablicą pamiątkową.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym tam!

Klub „Gazety Polskiej” w Ciechanowie

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress