Tekst alternatywny

Oborniki Śląskie: Z działalności Klubu GP

Pani Lutosława Urbańska-Bednarek (76) jest członkiem naszego Klubu. Udostępniła ona miejscowej Bibliotece ponad 100 różnego rodzaju pamiątek po jej ojcu. Pan Wacław Urbański – Powstaniec Wielkopolski, żołnierz Wojska Polskiego z 1920 i 1939 roku skolekcjonował wspaniałą dokumentację swoich dokonań. Są to medale, odznaczenia, dyplomy, fotografie, świadectwa itp. Przygotowywana w tej chwili wystawa ma być udostępniona przede wszystkim uczniom obornickich szkół.

Oborniki

11.11.2018 Oborniki Śląskie. Złożenie wiązanki kwiatów, pod obeliskiem upamiętniającym Poległych Żołnierzy Polskich. Przedstawiciele Klubu GP (od lewej): prezes Klubu Jacek Marek, Magdalena Szatkowska i Albert Jochelson.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress