Tekst alternatywny

Oświadczenie Klubów Gazety Polskiej w USA i Kanadzie

Oświadczenie Klubów Gazety Polskiej w USA i Kanadzie

Składamy serdeczne podziękowania Panu Redaktorowi Tomaszowi Sakiewiczowi oraz Panu Prezesowi Ryszardowi Kapuscinskiemu za ich wysiłek wkładany w rozwój ruchu Klubów Gazety Polskiej w Polsce i na całym świecie.
Równocześnie dziękujemy za dotychczasowa, wspaniała prace Koordynatorowi Klubów GP w Ameryce Północnej Pani Agacie Mikołajczyk oraz życzymy jej dalszych sukcesów w organizowaniu współdziałania naszych Klubów.
Dziękujemy rownież wszystkim członkom i sympatykom Klubów GP.
Łączy nas wszystkich jedna wielka idea: prawdziwie niezawisła i sprawiedliwa Polska.

Klub GP Toronto (Canada)
Klub GP Toronto GTA (Canada)
Klub GP Kingston (Canada)
Klub GP London (Canada)
Klub GP Windsor (Canada)
Klub GP Boston (USA)
Klub GP Filadelfia (USA)
Klub GP Houston (USA)
Klub GP Chicago II (USA)
Klub GP New Mexico (USA)
Klub GP Sudbury (Canada)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress