Tekst alternatywny

Oświadczenie wyborcze Klubów „GP” z Ameryki

Dlaczego popieramy w nadchodzących wyborach do Sejmu Pana Marcina Gugulskiego.

Pan Marcin Gugulski całym swoim dotychczasowym życiem wykazał całkowite oddanie Polsce. Jeszcze w głębokim komunizmie, jako nastolatek w liceum organizował drużynę harcerską Czarna Jedynka, która była następcą Czarnej Jedynki z przed wojny, tej, z której powstały Szare Szeregi. Walkę z komunizmem kontynuował jako młody mężczyzna, kiedy stanął w obronie robotników z Ursusa i Radomia i w 1976 roku był współzałożycielem Komitetu Obrony Robotników.
Swoje posłanie kontynuował na studiach, gdzie działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie stanu wojennego pisał, drukował i kolportował wydawnictwa podziemne, m.in. Głos.
Po upadku komunizmu został rzecznikiem rządu w rządzie Jana Olszewskiego. Po „nocnej zmianie” zajmował się rozpracowywaniem przestępstw WSI. Był członkiem komisji weryfikacyjnej i współautorem Raportu o WSI. Posiada ogromną wiedzę na temat bezpieczeństwa Państwa, zarówno tego zewnętrznego jak i wewnętrznego, nagromadzoną przez całe życie, najpierw jako antykomunistyczny opozycjonista, później jako ekspert od służb. Obecnie jest doradcą Zespołu Parlamentarnego do sprawy wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.
Pan Marcin Gugulski jest człowiekiem o niezwykłej wiedzy eksperckiej ale także o wielkim, życiowym doświadczeniu w polityce i w walce o niepodległą, wolną Polskę. Poświęcił temu całe życie. Absolutnie lojalny wobec swoich przyjaciół i współpracowników, a przy tym niezwykle skromny, uczciwy, prawy. To, co do tej pory zrobił dla Ojczyzny, wystawia mu najlepsze świadectwo. Właśnie takich ludzi potrzebuje polski Sejm, uczciwych, prawych, o wielkiej wiedzy i doświadczeniu. Pan Marcin Gugulski, pozostając w cieniu, zrobił już tak wiele dla Polski, o ile więcej będzie mógł zrobić, kiedy zostanie parlamentarzystą! Dlatego wzywamy Polaków mieszkających w USA, oddajcie swój głos na Pana Marcina Gugulskiego, na listę PiS-u. Takie osoby zdarzają się bardzo rzadko, to nasza jedyna okazja, aby wymienić obecny Sejm na ludzi prawych. Dlatego my głosujemy na wiedzę, skromność i doświadczenie bo takie cechy reprezentuje, Pan Marcin Gugulski. Głosujcie razem z nami!

Podpisano

Klub Gazety Polskiej Chicago,
Klub Gazety Polskiej Toronto,
Klub Gazety Polskiej London,
Klub Gazety Polskiej Boston,
Klub Gazety Polskiej Filadelfia
Kongres Polonii Amerykańskiej NJ- North
Klub Gazety Polskiej Nowy Jork

Toronto_2015_10_03gugulski_5 Toronto_2015_10_03gugulski_1 Toronto_2015_10_03gugulski_2 Toronto_2015_10_03gugulski_3 Toronto_2015_10_03gugulski_4

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress