Tekst alternatywny

Ottawa, Ontario, Kanada – Czas na akcję! – 23 stycznia

4 stycznia 2016, Ottawa, Ontario, Kanada – Czas na akcję!

Klub Gazety Polskiej Ottawa Canada organizuje protest i demonstrację w Ottawie, w sobotę, 23 stycznia, w proteście przeciwko ingerencji Unii Europejskiej i niektórych niemieckich polityków w suwerenne sprawy Rzeczypospolitej Polskiej.

Musimy również zaprotestować przeciwko oszczerczym wypowiedziom niektórych wpływowych polityków UE, oszczerczym kampaniom niemieckich mediów, niemieckiej manipulacji medialnej czy wręcz kłamstwom i oszczerstwom medialnych przeciwko nowo wybranemu prezydentowi Polski i nowo wybranemu rządowi R.P.

Tym samy wrażamy nasze całkowite poparcie dla wybranych w demokratycznych wyborach: prezydenta R.P – Andrzeja Dudy, posłów i senatorów R.P. oraz dla nowego rządu premier Beaty Szydło.

Dlaczego: UNIA EUROPEJSKA I NIEMCY – Ręce precz od polskiej demokracji!

Data / Czas: Sobota, 23 stycznia o godzinie 1:00 PM

Gdzie: Zaczynamy protest od Delegatury Unii Europejskiej w Kanadzie, na 150 Metcalfe Street, potem maszerujemy do Ambasady Niemiec przy 1 Waverley St.

Dlaczego: Polska stoi w obliczu skandalicznej i bezprecedensowej kampanii oszczerczych oskarżeń wobec nowo wybranemu prezydentowi i rządowi R.P. i przeciwko oczekiwanym zmianom w Polsce, jakie chcą wprowadzić od momentu demokratycznych wyborów kilka miesięcy temu.

Kampania ta kierowana jest przez niektórych wpływowych niemieckich polityków UE, a wspierana przez niemieckie
media. Pomimo, że zmiany i reformy wprowadzane przez nowy rząd w Polsce nie stanowią żadnego zagrożenia dla
demokracji i pomimo faktu, że większość Polaków opowiedziała się w ostatnich wyborach za tymi właśnie zmianami, UE i politycy dążą do dalszej ingerencji w suwerenność Rzeczypospolitej Polskiej.

Pomóż nam zatrzymać to jawne pogwałcenie demokracji, robione rzekomo w imię owej demokracji! Pomóż nam powstrzymać samozagładę Unii Europejskiej! Pomóż nam zatrzymać tą jawną próbę rozbicia jedności NATO!

 PRZECZYTAJ APEL – czytaj: APEL I PROTEST

Ottawa -Protest_Plakat_Ottawa_EU

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress